+38 044 2292772
+38 096 7913838
+38 066 7913838
+38 063 7913838

Апостиль документів в Києві

Якщо виникла необхідність проставити апостиль документів в Києві, ви завжди можете звернутися в бюро перекладів InterLingvo. Наші фахівці проводять дану процедуру у відповідності з усіма вимогами законодавства, детально консультують клієнта і роблять все можливе для конструктивного співробітництва.

 

Відповідно до Закону України "Про приєднання України до Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів" Україна приєдналася до Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів (далі - Конвенція).

 

Згідно ст.1 Конвенції вона поширюється на офіційні документи, які були складені на території однієї з Договірних держав і мають бути представлені на території іншої Договірної держави.

 

Іншими словами апостилізація - це спрощена процедура легалізації документів, яка допускається лише для офіційних документів іншої Договірної держави.

 

АПОСТИЛЬ
Апостиль на нотаріальних документах (нотаріальні заяви, рішення суду тощо) Мін.Юст. 4-5 робочих днів 230 грн
Апостиль на документах ЗАГСу (свідоцтва про народж., шлюб, витяги тощо) Мін.Юст. 4-5 робочих днів 230 грн
Апостиль на документах юридичних осіб (статути, виписки з реєстру, договора тощо) Мін.Юст. 2-3 робочих дні 290 грн
Апостиль на довідках про несудимість, медичних довідках та інших документах МЗС 2-3 робочих дні 520 грн
Апостиль на довідках про несудимість, медичних довідках та інших документах МЗС 5-6 робочих днів 380 грн
Апостиль на документах юридичних осіб(довідки з податкової, довідки резидента та інші) МЗС 2-3 робочих дні 1450 грн
Апостиль на документах юридичних осіб(довідки з податкової, довідки резидента та інші) МЗС 5-6 робочих днів 960 грн
Апостиль на освітніх документах МОН 30 робочих днів 320 грн
Апостиль на освітніх документах МОН 20 робочих днів 600 грн
Апостиль на освітніх документах МОН 10 робочих днів 400 грн
Апостиль на освітніх документах МОН 3 робочі дні 720 грн
Апостиль на освітніх документах МОН Протягом дня 1400 грн

Апостиль і консульська легалізація

Апостиль в Міносвіти

від 320 грн.

від 3 робочих днів
Апостиль в МЗС

380 грн.

від 2 робочих днів
Засвідчення документів в ТПП України

400 грн.

до 2 днів
Легалізація в консульстві / посольстві іноземної держави

від 200 грн.

від 1 робочого дня
Довідка про відсутність судимості

від 350 грн.

від 2 робочих днів

Примітка: При консульської легалізації документів, якщо вони подаються не замовником, а третьою особою, приймаються на підставі довіреності, яка видається замовником на ім'я одного з наших фахівців. Якщо замовник фізична особа, то оформлюється нотаріальна довіреність, якщо замовник юридична особа, - видається довіреність на бланку підприємства за підписом керівника такої юридичної особи, скріплена його печаткою, а також супровідний лист на адресу відповідного міністерства.

 

Правила проставлення апостиля в бюро перекладів Київ

Апостиль проставляється: • на документах, які виходять від органів судової влади України
 • на документах, які виходять від органів прокуратури України, органів юстиції
 • на адміністративних документах
 • на документах про освіту та вчені звання
 • на документах, оформлених державними і приватними нотаріусами
 • на офіційних свідоцтвах, виконаних на документах, підписаних особами у їх приватній якості, таких як офіційні свідоцтва про реєстрацію документа або факту, який існував на певну дату, та офіційних і нотаріальне засвідчення підписів
 • на копіях (фотокопії) паспортних документів, військових квитків, трудових книжок, дозволів на носіння зброї, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчень особи, завірених в нотаріальному порядку

 

Апостиль не проставляється: • на документи, видані закордонними дипломатичними установами України
 • на адміністративні документи, що мають пряме відношення до комерційних або митних операцій
 • на оригіналах паспортних документів, військових квитків, трудових книжок, дозволів на носіння зброї, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчень особи,
 • на оригіналах, копіях (фотокопії) нормативно-правових актів, роз'яснень та правових висновків щодо їх застосування, документів, що мають характер листування

 

Не можуть бути прийняті на території України для проставлення апостиля оригінали офіційних документів, виданих установами колишніх союзних республік у складі СРСР. Однак, апостиль може бути проставлений на ці документи, якщо вони оформлені в копіях (фотокопії) з перекладом цих докумнетов, засвідчених в установленому порядку на території України.

 

Для проставлення необхідно подати: • оригінал документа, на якому проставляється апостиль, або його копію, засвідчену в установленому порядку
 • документ банківської установи про оплату послуг з проставлення апостиля або копії документа, який підтверджує право на звільнення від сплати

 

Проставлення на документі вказується, якщо: • документ призначається для використання в країні, яка не приєдналася до Конвенції або є учасницею Конвенції, але висловила заперечення проти приєднання України відповідно до статті 12 Конвенції
 • текст документа неможливо прочитати внаслідок пошкодження
 • документ написаний чи підписаний олівцем або отриманий через засоби факсимільного зв'язку
 • в документі є обумовлені виправлення і дописки
 • до повноважень компетентного органу не входить проставлення апостиля на цьому документі
 • компетентному органу не вдалося отримати зразки відповідних підписів, відбитків печаток та / або штампів

 

Залежно від типу документа повноваження на проставлення апостиля мають: • Міністерство освіти і науки України (Міносвіти) - на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами і організаціями, що стосуються сфери освіти. До таких документів належать дипломи про освіту, сертифікати про присвоєння вчених ступенів, атестати, навчальні плани, довідки з навчальних закладів і т.п.
 • Міністерство юстиції України (Мінюст) - на документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України (свідоцтва і довідки, видані органами РАЦС)
 • Міністерство закордонних справ України (МЗС) - проставляє апостиль документів всіх інших видів. МЗС вживає для проставлення апостиля такі документи: довідки, видані архівними установами України; довідки про стан здоров'я (за умови їх посвідчення гербовою печаткою обласного управління охорони здоров'я та Міністерства охорони здоров'я України (МОЗ)); довідки, видані органами Міністерством внутрішніх справ України (МВС); інші офіційні документи
 • апостиль державної реєстраційної служби. Державна реєстраційна служба - на документах, що видаються цією Службою (з відомостей бази Укрдержреєстр) і структурними підрозділами територіальних органів Міністерства юстиції (Мінюст), що забезпечують реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби.

 

Як уже було сказано вище, апостиль терміново не проставляється на оригіналах, копіях та фотокопії паспортних документів, військових квитків, трудових книжок, дозволів на носіння зброї, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчень особи, нормативно-правових актів, роз'яснень та правових висновків щодо їх застосування, документів, що мають характер листування, але може бути проставлений на копіях (фотокопії) цих документів або копіях (фотокопії) з перекладом цих документів, завірених у встановленому порядку на території України.

 

Існують випадки, коли потрібно проставлення на документі подвійного апостиля. Це означає, що потрібно проставляти як на документах, так і на нотаріально завірених перекладах таких документів.

 

Апостиль проставляється у вигляді штампа на оригіналі або копії документа безпосередньо на вільному від тексту місці документа або на його зворотному боці документа, або на окремому аркуші, прикріплюється (скріплюється) до самого документу.

 

Терміни:Термін розгляду документів для проставлення - до 5-ти робочих днів (може бути продовжений до 20-ти робочих днів у зв'язку з необхідністю отримання зразка підпису, відбитка печатки та / або штампа, додаткової інформації або роз'яснень).

 

Дізнатися вартість послуги проставлення апостиля

 

Зразок

Апостиль повинен мати форму квадрата зі стороною не менше 9 сантиметрів

Cупутні послуги

Апостиль документів в Києві
Художній переклад
Послуги усного перекладу. послідовний, синхронний переклад.
Письмовий переклад тексту
Витребування документів
Легалізація документів