• slide1
  Our Life's Work
  Ми - це гарантія якості перекладу.
  Ми - це гнучкість, оперативність і мобільність.
 • slide2
  Better Translations for All
  Ми - це обов'язкова організаційна підтримка клієнтів.
 • slide3
  High
  Standards
  Ми - це швидкий, якісний і професійний
  переклад з і на понад 50-ти мов світу.
  Ми - це тільки професійні перекладачі.

Бюро перекладів INTERLINGUA

Оnline замовлення письмового перекладу

Надає Вам можливість зробити online замовлення письмового перекладу Ваших документів або тексту.

Гарантуємо якість перекладу

Ми гарантуємо високу якість перекладу, а також його відповідає Вашим вимогам.

Термін виконання перекладу

Після отримання Вашого online замовлення наш представник зв'яжеться з Вами по телефону або по електронній пошті з метою визначення основних умов і терміну виконання перекладу.

Бюро Перекладів

Хочете бути на висоті?

Тоді забезпечте собі професійний переклад в Києві, - саме для цього і існує наш проект - Бюро Перекладів «INTERLINGVO», Київ.

Чому ми?

Дефіцит професіоналів в галузі

Гострий дефіцит професіоналів у цій галузі і зростаючий попит з боку іноземних фірм, бізнесменів, приватних осіб, а також національних компаній, громадських і державних організацій підштовхнув нас до створення справжнього перекладацького проекту.

Профессиональный перевод

Хочете бути на висоті і здобути до себе повагу Ваших партнерів? Тоді забезпечте собі професійний переклад в Києві, - саме для цього і існує наш проект - Бюро Перекладів «INTERLINGVO», Київ.

Наш професіоналізм - це Ваш успіх!

Цінуйте себе настільки, наскільки ми цінуємо себе, надаючи Вам послуги перекладу! Цінуйте себе так, - щоб довірити свій бізнес професіоналам!

Все для Вашої зручності

Для Вашої зручності ми знаходимося в центрі Києва - біля м. Палац Спорту і м. Льва Толстого.

Актуальні ціни

Актуальні ціни на письмові та усні переклади Ви знайдете на сторінках нашого сайту. Отримати он-лайн консультації, а також будь-яку іншу інформацію Ви можете, зв'язавшись з нами зручним для Вас способом, зазначеним у розділі контакти нашого сайту: https://interlingvo.net. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання, і допоможуть Вам.

Апостиль документів

Якщо виникла необхідність проставити апостиль в Києві, ви завжди можете звернутися в бюро перекладів InterLingvo. Наші фахівці проводять дану процедуру у відповідності з усіма вимогами законодавства, детально консультують клієнта і роблять все можливе для конструктивного співробітництва.

Дізнатися більше

Бюро перекладів

У випадках, коли нотаріальне засвідчення не потрібно (переклад внутрішньої документації, статей, особистого листування, документів для отримання туристичної, гостьової, відрядні візи в посольстві) або коли нотаріальне засвідчення перекладу документів не може бути здійснена (згідно з вимогами чинного законодавства України), в таких випадках переклад документів може бути завірений печаткою / штампом бюро перекладів.

Дізнатися більше

Нострифікація

Нострифікація - процедура визнання іноземних документів про освіту, яка здійснюється шляхом встановлення відповідності академічних, професійних прав та освітніх, освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про освіту (кваліфікацію) державним стандартам освіти України.

Дізнатися більше

Наші ключові особливості

Якість

Ми - це швидкий, якісний і професійний переклад з і на понад 50-ти мов світу.

Професіонали

Ми - це тільки професійні перекладачі, як дипломовані українські фахівці і практики, так і носії мови.

Універсальність

Ми - це не тільки письмовий, але і усний професійні переклади, де наші фахівці надають як послідовний, так синхронний переклад на різних заходах - від телефонних переговорів до семінарів, конференцій та ділових зустрічей.

Підтримка

Ми - це обов'язкова організаційна підтримка, - від редагування до нотаріального завірення перекладів, легалізацію і апостиля.