+38 044 2292772
+38 096 7913838
+38 066 7913838
+38 063 7913838

Копірайтинг або складання (написання) текстів - вид професійної діяльності зі складання (написання) різного виду текстів, в тому числі, для сайтів. До таких текстів відносяться різного роду рекламні, презентаційні тексти і тексти інших типів, які розрізняються за такими основними типами:

  • технічні
  • філософські
  • літературно-художні

 

Якщо Вам потрібен високопрофесійний підхід та копірайтинг і верстка, який гарантує якість і спрямований на певне коло осіб або клієнта, тоді наші професійні копірайтери грамотно складуть текст згідно Ваших вимог і побажань.

 

Наші копірайтери мають одну або дві вищі професійних освіти, а також великий досвід в наповненні корпоративи сайтів, написання аналітичних статей, різних професійних текстів.

 

Професійне написання текстів на замовлення

Необхідно зауважити, що на даний момент написання текстів на замовлення є дуже затребуваним для реалізації пошукової оптимізації, розкрутки та просування сайтів замовників.

 

Одним з важливих аспектів в написанні такого виду текстів, - високоякісного оптимизационного копірайтингу є особливий, спеціальний порядок побудови тексту, його осмислена структурна впорядкованість, спрямована не стільки на пошукові системи, як на запити користувачів Інтернету.

 

Тому, якщо Ви хочете отримати на виході унікальний, оригінальний текст, коректно і грамотно викладений, Вам просто необхідно вдатися до послуг висококласного копірайтера. Особливо, якщо у Вас є нова ідея, і Ви зібралися реалізовувати в Інтернеті свій власний проект.

 

В нашу команду входять професіонали, які мають відповідну освіту і необхідний досвід, що дозволяє гарантувати надання послуг, а також високу якість результату, на рівні відповідності Вашим очікуванням.

 

Верстка є впорядкованою розміщення на екрані (з подальшим перенесенням на сторінку) як самого тексту, так і всіх додаткових елементів вихідного оригіналу, включаючи елементи дизайну, картинок, схем, в єдину форму, 1: 1 ідентичну оригіналу або вказується замовником додатково. Вартість виконуваних робіт по верстці розраховується не з кількості знаків, як в перекладі, а з кількості сторінок.

 

Cупутні послуги

Копирайтинг и верстка
Апостиль. Київ.
Послуги усного перекладу. послідовний, синхронний переклад.
Письмовий переклад тексту
Нострифікація
Легалізація документів