+38 044 2292772
+38 096 7913838
+38 066 7913838
+38 063 7913838

Легалізація документів


Процедура легалізації документів проводиться тільки в тому випадку, якщо вони подаються в посольства країн, які не підписали Гаазьку конвенцію. Для всіх інших країн досить проставити на документах апостиль Київ. Завершальний етап легалізації проходить в департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України. Після цього може знадобитися і друге коло легалізації. Все залежить від того, до якої країни будуть подаватися документи.

 

Процедура складається з легалізації документа або його копія, до яких підшивається нотаріально завірений переклад. Він, в свою чергу, також повинен пройти процедуру легалізації в міністерствах юстиції та закордонних справ України. Також деякі країни допускають легалізацію перекладу в їх консульському відділі на території України.

 

Легалізацією документів займається Міністерство закордонних справ України. Хоча на деякі види документації необхідно додатково проставляти штамп в Міністерстві Юстиції або Регіональному управлінні реєстраційної служби.

 

Міністерство закордонних справ займається легалізацією тих документів, які видавалися консульським відділом посольств в Україні за кордоном. Також в цей список входять інші держави в межах України.

 

Всфері зовнішньоекономічної діяльності може допускатися альтернатива легалізації документів. Заміною стане завірений в торгово-промисловій палаті документ або його копія.

 

Схожі статті