+38 044 2292772
+38 096 7913838
+38 066 7913838
+38 063 7913838

Ми пропонуємо письмовий переклад тексту (ціна і повний список мов) на основні мови світу (близько 50 мов) з будь-яких тематик. Юриспруденція, наука, технічні тексти, література, документи - переклади з будь-якої з цих тематик не є проблемою для нас. Висока якість перекладу, який надають наші фахівці, пояснюється індивідуальним підходом до кожного клієнта, спеціальною системою оцінки тексту і високим професіоналізмом перекладачів.

 

Слід розуміти, що переклад тексту за допомогою автоматичного програмного забезпечення буде вкрай неякісним. Програма не може враховувати контекст, загальну стилістику тексту. У деяких мовах таке поняття як рід відсутній або кардинально відрізняється від пологів в оригінальному тексті. Зрештою може вийде зовсім не той результат, на який ви розраховували.

 

Замовити письмовий переклад в нашій компанії, ви отримаєте грамотний переклад тексту, який буде максимально наближений до оригіналу. Всі тексти проходять перевірку коректором, за вашим бажанням текст може бути додатково пройти локалізацію.

 

Наша співпраця ґрунтується на принципах поваги до клієнта, взаємної довіри, а також високих професійних і особистих якостей наших перекладачів.

 

В області письмових перекладів Ви можете звернутися до нас для перекладу документів і матеріалів за такими перекладацьким тематиками: • юридичної (закони, нормативні акти, договори, меморандуми, статути, установчі документи, доручення, виписки з реєстру, заяви, свідоцтва про реєстрацію / інкорпорації, свідоцтва про народження, свідоцтва про смерть, посвідчення особи, документи про освіту, рішення судів, виписки з офіційних документів тощо.) економічної (звіти, бізнес-плани, тендерна документація, маркетингові дослідження, комерційні пропозиції тощо.) фінансової (фінансова звітність, фінансові відомості і зведення, аудиторські та бухгалтерські звіти тощо.)
 • медичної (медичні довідки, результати обстежень, історії хвороби, навчальна і наукова медична література, протоколи клінічних досліджень тощо.)
 • науково-технічної (результати досліджень, наукові та науково-технічні статті пр.)
 • технічної (інструкції і керівництва по експлуатації, каталоги, сертифікати якості та відповідності, довідники тощо.)
 • науково-освітньої (наукові статті, монографії, дисертації, дипломні та курсові роботи, реферати тощо.)
 • освітньої (підручники, навчальні посібники та матеріали пр.)
 • художньої та літературної (повісті, оповідання, нариси, статті, есе, фільми, відеоматеріали тощо.)
 • міграція та туризм (довідки з місця роботи, довідки про зарплату, переклад паспорта та інших посвідчень особи, свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу, довідки з банку пр.)
 • нерухомість (документи по нерухомості, договори купівлі-продажу нерухомості, довіреності, виписки з бюро технічної інвентаризації тощо.)
 • особиста і ділова кореспонденція (особисте листування, ділова переписка, оферти, акцепти, комерційні пропозиції, різного роду ділова документація тощо.)
 • висновок і розірвання шлюбів (свідоцтва про укладення шлюбу, свідоцтва про розірвання шлюбу, довідки офіційних органів, виписки з офіційних документів тощо.), а також іншої тематики

 

Вартість варіюється в залежності від специфіки, складності тексту та рівня перекладача. Ціни дані без урахування перекладів носіями мови. Детальний прайс на наші послуги письмового перекладу знаходиться тут.

Cупутні послуги

Письмовий переклад
Письмовий переклад тексту
Апостиль. київ.
Витребування документів
Нострифікація
Послуги усного перекладу. послідовний, синхронний переклад.