+38 044 2292772
+38 096 7913838
+38 066 7913838
+38 063 7913838

Засвідчення документів торгово-промисловою палатою України здійснюється для документів, що видаються юридичними особами, підприємцями, а також їх об'єднаннями, і які (документи) мають комерційний характер. До таких документів належать: договори, інвойси, коносаменти, сертифікати походження, різні товаророзпорядчі документи та інші документи, пов'язані із зовнішньоекономічною діяльністю.

 

Так, згідно зі ст. 11 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні" торгово-промислові палати мають право: засвідчувати і видавати сертифікати про походження товарів, сертифікати визначення продукції власного виробництва підприємств з іноземними інвестиціями та інші документи, пов'язані із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності.

 

До процедурі повірки (легалізації,засвідчення документів) документів в ТПП України вдаються у випадках коли:


  • це є вимогою організації або установи, в яку документ згодом буде представлятися
  • документ не підлягає ні апостилюванню, ні консульської легалізації

 

Оскільки відповідно до Гаазької конвенції від 5 жовтня 1961 року, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, була введена спрощена процедура легалізації - проставлення штампа «Апостиль», комерційні документи не підлягають апостилюванню, використання таких документів на території країни їх затребування можливо тільки після проходження процедури консульської легалізації таких документів в посольстві або консульстві країни призначення.

 

Терміни виконання процедури перевірки комерційних документів торгово-промисловою палатою України складають в середньому близько 3 днів, а терміни легалізації таких документів в консульстві / посольстві іноземної держави залежать від термінів, встановлюваних посольствами / консульствами іноземних держав.

 

Вартість послуги нотаріального зарірювання одного документа – 120 грн.

Cупутні послуги

Засвідчення документів
Письмовий переклад тексту
Нострифікація
Легалізація документів
Апостиль. Київ.
Послуги усного перекладу. послідовний, синхронний переклад.